Siemens Jobs

Siemens corporate career site

Job Information

Siemens Műszakvezető in Kecskemet, Hungary

Job Family: Manufacturing

Req ID: 404099

Ahhoz, hogy megoldjuk korunk legnagyobb kihívásait, olyan elmékre van szükség, akik ambiciózusak, hogy a lehetetlent lehetővé tegyék. A Siemens az a hely, ahol kiteljesedhetsz, hatással lehetsz másokra és fejlődhetsz egy olyan innovátorokból álló csapatban, akik osztoznak a technológia iránti szenvedélyedben. Benne vagy?

Az integrált hajtásrendszerektől az intelligens vezérlőkön át az innovatív PLM szoftverig: Digital Factory és a Process Industries and Drives üzletágaink az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújtanak innovatív termékeket és megoldásokat.

Kecskeméti csapatunkba keressük Műszakvezető kollégánkat, a karbantartó műszak személyzeti és technikai irányítására.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Milyen feladatok várnak rád?

  • Járműipari ágazathoz tartozó ügyfélnél található termelő berendezések operatív karbantartásának kidolgozásában, megvalósításában való részvétel

  • Kapcsolattartás koordinálása a műszakok között, illetve a vezetőségi utasítások és információk továbbítása napi rendszerességgel a műszak dolgozói felé

  • A vezetőség informálása a műszakon belül történt eseményekről, esetleges problémákról

  • Adott műszakban dolgozók személyzeti és technikai vezetése

  • Karbantartásban való operatív segítségnyújtás, tervezett és rendkívüli karbantartás koordinálása, lebonyolítása, felügyelete

  • Szükséges tartalék alkatrészekkel és anyagokkal kapcsolatos intézkedések megtétele

  • Hiba- és kárelemzések készítése, gyengepontok és fejlesztési lehetőségek feltárása, károk, üzemkiesések megakadályozásához szükséges intézkedések megtétele

  • Karbantartási és vizsgálati tervek kidolgozásában és gondozásában való részvétel

  • Karbantartás- tervezési rendszer adatainak és előzményeinek összeállításában és gondozásában való részvétel

  • Képzési és továbbképzési intézkedések előterjesztése, karbantartó csapat képzése

Mi különböztet meg másoktól?

  • Befejezett elektromos vagy gépész technikus vagy ezzel egyenértékű végzettség

  • 5 vagy több éves szakmai tapasztalat termelő berendezések üzembehelyezésében, karbantartásában

  • 1-3 év vezetői tapasztalat

  • Multinacionális illetve járműipari tapasztalat előnyt jelent

  • Projektvezetési tapasztalat előnyt jelent

Mit érdemes még tudnod?

  • A munkavégzés több műszakos munkarendben zajlik

Miért a Siemens?

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Céges mobiltelefon

  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria és teljesítményértékelés

  • Keretes túlóra kifizetés és műszakpótlékok

  • Munkábajárási és hazautazási támogatás a törvényben meghatározottak szerinti mértékben

  • Albérlet támogatás a belső szabályzat alapján

  • Egészségbiztosítás, életbiztosítás

  • Vállalati jólléti program

  • Vállalati pszichológus, mentális egészséget támogató programok

  • Szakmai továbbképzések és online felületen elérhető képzések

  • Részt vehetsz önkéntes és fenntarthatósági kezdeményezésekben is

  • Modern nemzetközi környezet, diverzitás

Create a better #TomorrowWithUs!

Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat. Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást, törekszünk arra, hogy olyan munkahelyet építsünk, amely tükrözi a társadalom sokszínűségét. Gyere, és teremtsünk együtt szebb holnapot!