Siemens Jobs

Siemens corporate career site

Job Information

Siemens Mechanikai karbantartó in Kecskemet, Hungary

Job Family: Customer Services

Req ID: 416810

Ahhoz, hogy megoldjuk korunk legnagyobb kihívásait, olyan elmékre van szükség, akik ambiciózusak, hogy a lehetetlent lehetővé tegyék. A Siemens az a hely, ahol kiteljesedhetsz, hatással lehetsz másokra és fejlődhetsz egy olyan innovátorokból álló csapatban, akik osztoznak a technológia iránti szenvedélyedben. Benne vagy?

Az integrált hajtásrendszerektől az intelligens vezérlőkön át az innovatív PLM szoftverig: Digital Factory és a Process Industries and Drives üzletágaink az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújtanak innovatív termékeket és megoldásokat.

Ebbe a csapatba keressük mechanikai karbantartó pozícióba új kollégáinkat.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Milyen feladatok várnak rád?

  • A járműipari ágazathoz tartozó ügyfélnél található termelő berendezések operatív karbantartásában való közreműködés a mechanikai, ezen belül is főleg az ipari szállítástechnika területén

  • Megelőző és karbantartási tevékenységek (fenntartása, ellenőrzése, üzemzavar–elhárítás, helyre állítás)

  • Üzemzavarok és gyenge pontok okának megállapítása és feltárása

  • A fejlesztési javaslatok összegyűjtése és a folyamatos fejlesztési folyamatban való közreműködés és annak formálása, az átépítésekben és az új berendezésekben való részvétel

  • A műszaki dokumentáció gondozása, a végrehajtott munkák/ intézkedések dokumentálása

Mi különböztet meg másoktól?

  • Szakirányú gépész szakmunkás/ technikus végzettség

  • Több éves szakmai tapasztalat ipari termelő berendezések karbantartásában vagy rendszerépítésben

  • A vonatkozó elfogadott műszaki szabványok és szabályok ismerete

  • Önállóság, csapatmunkára való alkalmasság, mobilitás, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség

  • Precíz vagy, megbízható és terhelhető

  • MS Office alkalmazások alapszintű ismerete

  • Új ismeretek iránti fogékonyság

  • Elektromos képesítések előnyt jelenthetnek

Mit érdemes még tudnod?

  • A munkavégzés több műszakos munkarendben zajlik

Miért a Siemens?

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria és teljesítményértékelés

  • Keretes túlóra kifizetés és műszakpótlékok

  • Munkábajárási és hazautazási támogatás a törvényben meghatározottak szerinti mértékben

  • Albérlet támogatás a belső szabályzat alapján

  • Egészségbiztosítás, életbiztosítás

  • Vállalati jólléti program

  • Vállalati pszichológus, mentális egészséget támogató programok

  • Szakmai továbbképzések és online felületen elérhető képzések

  • Részt vehetsz önkéntes és fenntarthatósági kezdeményezésekben is

  • Modern nemzetközi környezet, diverzitás

Create a better #TomorrowWithUs!

Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat. Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást, törekszünk arra, hogy olyan munkahelyet építsünk, amely tükrözi a társadalom sokszínűségét. Gyere, és teremtsünk együtt szebb holnapot!