Siemens Jobs

Siemens corporate career site

Job Information

Siemens Értékesítési mérnök in Budapest, Hungary

Job Family: Sales

Req ID: 412920

Értékesítő mérnök

Ahhoz, hogy megoldjuk korunk legnagyobb kihívásait, olyan elmékre van szükség, akik ambiciózusak, hogy a lehetetlent lehetővé tegyék. A Siemens az a hely, ahol kiteljesedhetsz, hatással lehetsz másokra és fejlődhetsz egy olyan innovátorokból álló csapatban, akik osztoznak a technológia iránti szenvedélyedben. Benne vagy?

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Smart Infrastructure üzletágunkhoz, villamos energetika szakterületre keressük új kollégánkat Értékesítő mérnök pozícióra, az alábbi feladatokra.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Kapcsolattartás villamos berendezésgyártókkal, végfelhasználókkal, indirekt partnerekkel, döntéshozókkal,

  • Villamos berendezésgyártók, végfelhasználók részére termékek, rendszerek és megoldások értékesítése Magyarország egész területén

  • Ügyfélkapcsolatok folyamatos kezelése és új ügyfelek felkutatása

  • Szoros együttműködés társterületekkel

  • Műszaki támogatás nyújtása a partnereink irányába, ártárgyalás lebonyolítása

  • Ajánlatadásban való részvétel, ajánlatok előkészítése és kiadása

  • Éves értékesítési tervek kidolgozása és végrehajtása

  • Piackutatásban és marketing feladatokban, valamint projektekben való aktív részvétel

  • Rövid és hosszútávú értékesítési stratégia kidolgozása

Mi különböztet meg másoktól?

  • Erősáramú villamosmérnök diplomával vagy szakirányú végzettséggel rendelkezel

  • Erős értékesítői attitűd jellemez és van értékesítésben szerzett tapasztalatod

  • Disztribúciós piaci ismeretekkel rendelkezel

  • Kisfeszültségű energiaelosztási és vezérléstechnikai ismeretekkel rendelkezel

  • Szívesen dolgozol csapatban és mátrix szervezetben

  • Magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban angol (vagy német) nyelven

  • Rendelkezel jogosítvánnyal és hajlandó vagy országon belül utazni

Miért a Siemens?

  • Modern nemzetközi környezet, diverzitás

  • Hosszú távú munkalehetőség, heti 40 órás munkavégzés

  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria és teljesítményértékelés

  • Egészségbiztosítás

  • Céges laptop és mobiltelefon

  • Céges autó

  • Vállalati jólléti program

  • Vállalati pszichológus, mentális egészséget támogató programok

  • Szakmai továbbképzések és online felületen elérhető képzések

  • Részt vehetsz önkéntes és fenntarthatósági kezdeményezésekben is

Create a better #TomorrowWithUs!

Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat. Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást, törekszünk arra, hogy olyan munkahelyet építsünk, amely tükrözi a társadalom sokszínűségét. Gyere, és teremtsünk együtt szebb holnapot!

DirectEmployers