Siemens Jobs

Siemens corporate career site

Job Information

Siemens Project Manager in Budapest, Hungary

Job Family: Project Management

Req ID: 400445

Project Manager

Ahhoz, hogy megoldjuk korunk legnagyobb kihívásait, olyan elmékre van szükség, akik ambiciózusak, hogy a lehetetlent lehetővé tegyék. A Siemens az a hely, ahol kiteljesedhetsz, hatással lehetsz másokra és fejlődhetsz egy olyan innovátorokból álló csapatban, akik osztoznak a technológia iránti szenvedélyedben. Benne vagy?

Smart Infrastructure üzletágunk Project Management csapatába keressük Project Manager kollégánkat, az alábbi feladatokra.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

  • Az üzletág számára dedikált villamosenergia ipari projektek vezetése, felelősségvállalás azok sikeres teljesüléséért.

  • A projekt tervezés koordinálása, döntés az erőforrások allokációjáról.

  • Kapcsolattartás a vevőkkel, külső szerződéses partnerekkel és belső érintettekkel.

  • A külső és belső beszállítók, alvállalkozók koordinálása és panaszkezelések menedzselése, dokumentációja.

Mi különböztet meg másoktól?

  • Villamosmérnök vagy gépész energetikus végzettség

  • Projektvezetői tapasztalat

  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás

  • Jó kommunikációs képesség

  • Utazási hajlandóság országon belül a projekt helyszínére

Miért a Siemens?

  • Modern nemzetközi környezet, diverzitás

  • Hosszú távú munkalehetőség, heti 40 órás munkavégzés

  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria és teljesítményértékelés

  • Egészségbiztosítás

  • Céges laptop és mobiltelefon

  • Vállalati jólléti program

  • Irodai masszázs

  • Vállalati pszichológus, mentális egészséget támogató programok

  • Szakmai továbbképzések és online felületen elérhető képzések

  • Részt vehetsz önkéntes és fenntarthatósági kezdeményezésekben is

  • Home office és rugalmas munkavégzés

Create a better #TomorrowWithUs!

Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat. Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást, törekszünk arra, hogy olyan munkahelyet építsünk, amely tükrözi a társadalom sokszínűségét. Gyere, és teremtsünk együtt szebb holnapot!

DirectEmployers