Siemens Jobs

Siemens corporate career site

Job Information

Siemens HR gyakornok in Budapest, Hungary

Job Family: Internal Services

Req ID: 415409

Arra bátorítjuk kollégáinkat, hogy helytálljanak folyamatosan változó világunkban. Olyan munkatársakat keresünk, akik törekszenek a fejlődésre és a tanulásra, és akik szeretnének hatással lenni a jelenre vagy akár a jövőre. Magadra ismertél? Ha igen, akkor jelentkezz hozzánk!

Global Business Services területünk Hire-To-Retire csapatába keressük HR gyakornok kollégánkat, a lenti feladatokra.

A Global Business Service (rövidítve: GBS) a Siemens szolgáltató üzleti területeként nyújt HR szolgáltatásokat Siemens társvállalatok és külsős cégek számára egyaránt. A HR szolgáltatás lefedi a teljes munkavállalói életciklust és magában foglalja többek között a személyi adminisztráció, a kompenzáció és juttatások adminisztráció, valamint a bérszámfejtés és költségelszámolás területeit ( https://www.siemens.com/global/en/products/services/gbs/hire-to-retire.html ).

Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület (II. Rákóczi Ferenc út) / XV. kerület (Késmárk utca) és XIV. kerület (Gizella út)

Milyen feladatok várnak rád?

  • Személyügyi adminisztráció: munkaügyi dokumentumok előkészítése, személyi anyagok naprakészen tartása (lefűzés, archiválás, szkennelés), személyügyitörzsadatok karbantartása

  • Személyes ügyfélfogadáson részvétel (heti két alkalommal a felmerülő feladatoktól függően ügyfelünk újpalotai vagy pedig csepeli telephelyén)

  • Közreműködés a belépéshez, kilépéshez kapcsolódó folyamat adminisztrációjában

  • Közreműködés a belépő oktatás, időszakos orvosi vizsgálat adminisztrációjában

  • Kompenzációs és juttatási folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok (pl.: cafeteria, egészségbiztosítás)

  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése

Mi különböztet meg másoktól?

  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Felsőfokú gazdasági/HR tanulmányok

  • Irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat

  • Magabiztos felhasználói ismeretek a Microsoft Office alkalmazásokban (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)

  • Előnyt jelent: HR adminisztrációban szerzett tapasztalat

Mit érdemes még tudnod?

  • Részmunkaidős foglalkoztatás lehetséges (min. heti 30 óra vállalása szükséges)

  • Gyakornoki státusz határozott idejű munkaszerződéssel / iskolaszövetkezeten keresztüli foglalkoztatás

Miért a Siemens?

  • Modern nemzetközi környezet, diverzitás

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Céges laptop

  • Vállalati jólléti program

  • Irodai masszázs

  • Vállalati pszichológus, mentális egészséget támogató programok

  • Szakmai továbbképzések és online felületen elérhető képzések

  • Részt vehetsz önkéntes és fenntarthatósági kezdeményezésekben is

  • Home office és rugalmas munkavégzés

Create a better #TomorrowWithUs!

Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat. Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást, törekszünk arra, hogy olyan munkahelyet építsünk, amely tükrözi a társadalom sokszínűségét. Gyere, és teremtsünk együtt szebb holnapot!