Siemens Jobs

Siemens corporate career site

Job Information

Siemens E-mobilitás szerviz technikus in Budapest, Hungary

Job Family: Customer Services

Req ID: 423948

E-mobilitás szerviz technikus

Ahhoz, hogy megoldjuk korunk legnagyobb kihívásait, olyan elmékre van szükség, akik ambiciózusak, hogy a lehetetlent lehetővé tegyék. A Siemens az a hely, ahol kiteljesedhetsz, hatással lehetsz másokra és fejlődhetsz egy olyan innovátorokból álló csapatban, akik osztoznak a technológia iránti szenvedélyedben. Benne vagy?

Munkavégzés helye: Országos, Budapesti központtal

Smart Infrastructure üzletágunkhoz, e-mobilitás szakterületre keressük új szerviz technikus kollégánkat, az alábbi feladatokra.

Milyen feladatok várnak rád:

  • Elektromos gépjármű töltő berendezések és a hozzá kapcsolódó megoldások támogatása

  • Szerviz folyamatok adminisztrálása, tartalék alkatrészek kezelése

  • Töltőállomások üzembehelyezése, szervizelése, javítása

  • Hibaesemények kivizsgálása, elemzése

  • Ügyféltámogatás és kapcsolattartás

Mi különböztet meg másoktól?

  • Villanyszerelő vagy elektrotechnikai technikus végzettséggel rendelkezel

  • Informatikai hálózatokban szerzett tapasztalat és vagy mérnöki végzettség előny

  • Rendelkezel jogosítvánnyal és hajlandó vagy országon belül utazni, esetenként hétvégi munkavégzéssel

  • Magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban angol nyelven

  • Előnyt jelent e-mobilitásban szerzett tapasztalat

  • Nyitottság új ismeretek elsajátítására

  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezel

Miért a Siemens?

  • Modern nemzetközi környezet, diverzitás

  • Hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidőben

  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria és teljesítményértékelés

  • Egészségbiztosítás

  • Céges gépjármű, laptop és mobiltelefon

  • Vállalati jólléti program

  • Irodai masszázs

  • Vállalati pszichológus, mentális egészséget támogató programok

  • Szakmai továbbképzések és online felületen elérhető képzések

  • Részt vehetsz önkéntes és fenntarthatósági kezdeményezésekben is

Create a better #TomorrowWithUs !

Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat. Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást, törekszünk arra, hogy olyan munkahelyet építsünk, amely tükrözi a társadalom sokszínűségét. Gyere, és teremtsünk együtt szebb holnapot!

DirectEmployers