Siemens Jobs

Siemens corporate career site

Job Information

Siemens Marketing Support Junior in Bratislava, Slovakia

Job Family: Internal Services

Req ID: 422527

Plat:

6 eur/hod + stravné

O nás

Siemens stelesňuje špičkové riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, energetiky, informačných a komunikačných technológií.

Naším cieľom je prinášať inovatívne riešenia a vytvárať hodnoty pre našich zákazníkov. Ak máš chuť učiť sa, rozvíjať svoje schopnosti a chceš byť súčasťou mladého a ambiciózneho tímu, pridaj sa k nám!

Náplň práce:

  • Podpora marketingového oddelenia v administratívnych úlohách

  • Asistencia pri príprave a organizácii firemných eventov

  • Pomoc s tvorbou a správou internej komunikácie

  • Účasť na tvorbe marketingových kampaní a projektov

  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky:

  • VŠ (ideálne marketing, manažment, komunikácia alebo príbuzné odbory)

  • Záujem o oblasť marketingu a event management

  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni

  • Znalosť slovenského jazyka v písanej aj ústnej forme (gramatika...)

  • Znalosť MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Dobré organizačné a komunikačné schopnosti

  • Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

  • Kreativita, proaktívny prístup a ochota učiť sa nové veci

  • Výhodou je skúsenosť s organizáciou eventov alebo prax v marketingu

Ponúkame:

  • Možnosť získania cenných skúseností v oblasti marketingu

  • Prácu v priateľskom a podporujúcom kolektíve

  • Flexibilný pracovný čas prispôsobený študentskému rozvrhu

  • Možnosť osobného a profesionálneho rastu

DirectEmployers